W dniu 13.04.2023 r. w naszej szkole odbył się po długoletniej przerwie szkolny konkurs wiedzy ogólnej OMNIBUS. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Uczniowie w poszczególnych kategoriach klas I – III, IV–VI oraz VII – VIII napisali test ułożony przez organizatorów konkursu. Po teście wszyscy zostali nagrodzeni słodkościami,  wyłoniono zwycięzców.

Kolejnym etapem zmagań najlepszych uczniów był międzyszkolny konkurs wiedzy ogólnej OMNIBUS zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 15 w Koninie pod hasłem „ZIEMIA MÓJ DOM”. Reprezentacja naszej szkoły: Igor, Borys, Jakub, Jagoda, Aleksander, Tomasz, Fabian, Łucja oraz Maksymilian zajęli 2 miejsce. GRATULUJEMY! Po zakończeniu konkursu na uczestników czekał słodki poczęstunek oraz wykonanie wspólnie pracy plastycznej na temat: „Przełącz się na eko, trendy w modzie 2030”. Z niecierpliwością czekamy na kolejny konkurs za rok.