28 oraz 29 lutego uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Konkursie Wiedzy Ogólnej Omnibus – etap szkolny. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zmagania uczniów odbyły się w trzech grupach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8. Zwycięzcy konkursu:

Klasy I-III : I miejsce Borys Motylewski , II miejsce Filip Kluczyński, III miejsce Franciszek Szczepaniak, Adam Rybacki

Klasy IV-VI: I miejsce Jakub Pawikowski, II miejsce Tomasz Kołodziński, III miejsce Piotr Jabłoński

Klasy VII-VIII: I miejsce Aleksander Wilczyński, II miejsce Wiktor Maksym, III miejsce Patryk Urbaniak.

Gratulujemy! Laureaci zostali zakwalifikowani do kolejnego etapu – Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej Omnibus, pod hasłem ŻYCIE NA ZIEMI, który odbędzie się 19 marca w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Koninie.