Uczniowie Ósemki uczestniczyli w konińskich obchodach

Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami

„Będąc razem nawet szarość nabiera barw” to hasło przewodnie konińskich obchodów Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami. I chociaż to ważne święto obchodzone jest corocznie 3 grudnia – my świętowaliśmy 22 września.  

Siódemka naszych uczniów reprezentowała „Ósemkę” podczas tegorocznych obchodów. Było kolorowo, artystycznie, wesoło, smacznie i tanecznie z cudowną integracją w tle. Obchody rozpoczął kolorowy korowód wszystkich uczestników. W dalszej części spotkania odbyły się liczne występy artystyczne. Naszą szkołę reprezentował Bartosz Wróbel, który zaprezentował uczestnikom swoje umiejętności gry na keyboardzie. Po przepysznym poczęstunku odbyła się zabawa taneczna. Jak bawiliśmy się tego dnia możecie zobaczyć w poniższej fotorelacji.