7 czerwca 2024 roku odbył się w naszej szkole Dziesiąty Ósemkowy Integracyjny Turniej Sportowy. To tradycja naszej szkoły, wyjątkowy dzień. Spotykamy się wspólnie nie tylko by rywalizować ze sobą, ale przede wszystkim to czas kiedy możemy razem świętować, nawiązywać nowe przyjaźnie. W murach Ósemki stawili się przedstawiciele ze Szkoły Podstawowej nr 15 im. Polskich Olimpijczyków w Koninie oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej Montessori „Odkrywcy Świata”. W zawodach było widać determinację i wytrwałość.

– Jesteście źródłem inspiracji dla wszystkich. Drodzy uczniowie pamiętajcie, jesteście wyjątkowi! – Wasz uśmiech i radość są największym zwycięstwem – podsumowuje Monika Jaroszewska. W trakcie turnieju odbyły się pokazy doświadczeń z suchym lodem, które bardzo zaciekawiły naszych gości oraz wspólne pląsy przy muzyce.

W tym wyjątkowym dniu został również rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Dla Mamy”.

Oto zwycięzcy:

I miejsce: Szymon Zyśka –  Szkoła Podstawowa nr 15 im. Polskich Olimpijczyków w Koninie;

II miejsce: Tatiana Makowska –  Szkoła Podstawowa nr 15 im. Polskich Olimpijczyków w Koninie;

III miejsce: Oliwia Szcześniak – Szkoła Podstawowa nr 15 im. Polskich Olimpijczyków w Koninie;

Wyróżnienie: Piotr Jabłoński – Szkoła Podstawowa nr 8 w Koninie.

Gratulujemy!

Nasi sponsorzy: Piekarnia Rzemieślnicza Węglew, Firma KRJ Display, Kamilove