wizytowka

PROJEKT ŻOŁNIERZE WYKLĘCI

PROJEKT ŻOŁNIERZE WYKLĘCI

Cykl II :

 „BOHATER NARODOWY ROTMISTRZ WITOLD PILECKI”

Szanowni Państwo, informujemy, że uroczyste podsumowanie projektu oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas gali w konińskim Domu Kultury Oskard mieszczącym się przy Alejach1 Maja 7a. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych dnia 1 marca na godzinę11.00. Uroczystość uświetni występ Pawła Piekarczyka i Leszka Czajkowskiego. Zaśpiewa też dla Państwa niezwykle utalentowana uczennica z II LO - Agata Sieczkowska

KATEGORIA FOTOGRAFICZNA SZKOŁY PODSTAWOWE

I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Zbiersku

autorka Oliwia Mikuła

opiekunka pani Katarzyna Żebrowska

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Słupcy

autorka Aleksandra Widerowska

opiekunka pani Ewa Kistela

III miejsce – Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie

autor Konrad Waliniak

opiekun pan Przemysław Ciesielski

Wyróżnienie – Szkoła Podstawowa nr20 w Poznaniu

autor Piotr Łuczków

opiekunka pani Małgorzata Szymanowicz

KATEGORIA FOTOGRAFICZNA  SZKOŁY  PONADPODSTAWOWE

Wyróżnienie – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie

autorka Kamila Koziarska

opiekunka pani Agnieszka Flis

KATEGORIA PLASTYCZNA SZKOŁY PODSTAWOWE

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Słupcy

autorka Emilia Czerniak

opiekunka pani Ewa Kistela

II miejsce – Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Mielęckiego w Koźminku

autorka Zuzanna Płonka

opiekunka pani Żaneta Marszałek – Trzebińska

III miejsce – Zespół Szkół nr5 w Jarocinie

autorka Klaudia Pachciarek

opiekunka pani Ewa Fengler

Wyróżnienia równorzędne

 Szkoła Podstawowa nr 1 w Koninie

autor Jakub Olejniczak

opiekunka pani Katarzyna Loch

 Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Opatówku

autorka Zuzanna Stankiewicz

opiekunka pani Bożena Banasiak

 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Słupcy

autorka Dominika Jadrych

opiekunka pani Ewa Kistela

Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Zbiersku

autorka Wiktoria Balcerzak

opiekunka pani Katarzyna Żebrowska

KATEGORIA PLASTYCZNA SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I miejsce – II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Koninie

autorka Zuzanna Mazurek

opiekun pan Arkadiusz Podemski

II miejsce – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie

autorka Aleksandra Szymkowiak

opiekunka pani Agnieszka Flis

III miejsce – I liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga w Kościanie

autorka Julia Kasińska

opiekunka pani Joanna Głowacka – Wieczorek

Wyróżnienia równorzędne

 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Koninie

autorka Natalia Sobocińska

opiekunka pani Arleta Kędziora – Kurz

 II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Koninie

autorka Zofia Tomczyk

opiekun pan Arkadiusz Podemski

KATEGORIA LITERACKA SZKOŁY PODSTAWOWE

I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Mielęckiego w Koźminku

autor Kacper Kozłowski

opiekunka pani Żaneta Marszałek – Trzebińska

II miejsce – Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie

autorka Maja Krych

opiekunka pani Aleksandra Gołdych

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 9 im. Bohaterów Westerplatte z Oddziałami Integracyjnymi

w Koninie

autorka Jagoda Jaszczak

opiekunki pani Anna Nowak i pani Ewa Strzykowska

Wyróżnienia równorzędne

Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Mielęckiego w Koźminku

autorka Oliwia Piekarska

opiekunka pani Żaneta Marszałek – Trzebińska

Szkoła Podstawowa nr 1 w Międzychodzie

autorka Kamila Środecka

opiekunka pani Ewa Dreger

KATEGORIA LITERACKA SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I miejsce – Zespół Szkół Górniczo – Energetycznych w Koninie

autor Krystian Olczak

opiekun pan Marcin Gradowski

II miejsce – II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Koninie

autor Grzegorz Galiński

opiekun pan Arkadiusz Podemski

III miejsce – I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga w Kościanie

autorka Kamila Maćkowiak

opiekunka pani Joanna Głowacka – Wieczorek

KATEGORIA LAPBOOK SZKOŁY PODSTAWOWE

I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Grodźcu

autorki Aleksandra Koszela, Aleksandra Owczarek

opiekunka pani Agata Różańska

II miejsceex aeqo  – Szkoła Podstawowa nr 14 w Kaliszu

autorka Kinga Kujawińska

opiekunka pani Joanna Musiał – Gałdusińska

II miejsce ex aeqo  – Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Grodźcu

autorki Milena Rożewska, Martyna Wolniewicz

opiekunka pani Agata Różańska

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Słupcy

autorka Klaudia Kaczmarek

opiekunka pani Ewa Kistela

Wyróżnienia równorzędne

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Koninie

autorzy Maksymilian Mrzewiński, Mateusz Piasecki

opiekun pan Mariusz Niemiec

Zespół Szkół w Przemęcie

autorka Klaudia Bernacka

opiekunka pani Agnieszka Szczepaniak

KATEGORIA LAPBOOK SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie

autorki Angelika Mojs, Małgorzata Marciniak

opiekunka pani Joanna Głowacka – Wieczorek

Wyróżnienia specjalne poza konkursem za album otrzymują:

Maja Kaczmarek oraz Julia Kowalczykiewicz  z I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Koninie

opiekunka pani Arleta Kędziora – Kurz

KATEGORIA SCENARIUSZ LEKCJI (dla nauczycieli)

I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie

autorka pani Żaneta Wilant

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8 im. Powstańców Wielkopolskich z Oddziałami Integracyjnymi w Koninie

autorka pani Ewa Szreder

Wyróżnienia równorzędne

Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie

autorka pani Jolanta Krawczyk – Poszwa

Szkoła podstawowa nr 9 im. Bohaterów Westerplatte z Oddziałami Integracyjnymi w Koninie

autor pan Maciej Kierzek

TURNIEJ O PARONIE

powstanie wlkp

 

TURNIEJ O PATRONIE

9 LUTEGO 2018 ROKU SPOTKALIŚMY SIĘ NA TURNIEJU POŚWIĘCONYM NASZYM PATRONOM - POWSTAŃCOM WIELKOPOLSKIM. WSZYSCY ODWAŻNIE STAWILI SIĘ NA WIEDZOWYM POLU WALKI. UCZNIOWIE REPREZENTUJACY KLASY DRUGIE, TRZECIE , CZWARTE, PIĄTE, SZÓSTE I SIÓDME WYPEŁNIALI TEKSTY, ODSZYFROWYWALI HASŁA, A NAWET PRZYSZYWALI GUZIKI. NIE OBCA IM BYŁA WIEDZA MEDYCZNA, NIEJEDNA GŁOWA ZOSTAŁA SPRAWNIE ZABANDAŻOWANA…

KLASY PIERWSZE ODWIEDZIŁY SZKOLNĄ IZBĘ  PAMIĘCI, GDZIE POZNAŁY HISTORIĘ WIELKOPOLSKIEGO POWSTAŃCA…

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE.

turnirj Patron

155 rocznica wybuchu Powstania Styczniowego

logo SP8                                                                   konin dla niepodległoścoi

22 stycznia 2018 roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach związanych ze 155 rocznicą wybuchu Powstania Styczniowego. Pamiętali również o grobie Powstańca Wielkopolskiego, Tadeusza Nalewalskiego…

fot 1

fot 2

PIERWSZY WIECZÓR FILMOWY W SP8

WIECZÓR FILMOWY

            Sala gimnastyczna, w której zupełnie dobrowolnie siedzą w szkole uczniowie do 22.00 i są jeszcze z tego faktu zadowoleni? J Trudno w to uwierzyć? Powód był szczególny!!!

W piątek 02 lutego o godzinie 17:00, odbył się pierwszy wieczór filmowy w naszej szkole. Impreza cieszyła się dużym zainteresowanie wśród uczniów klas IV-VII. Gościem specjalnym wieczoru był Pan dyrektor M. Małuszek,  który dokonał oficjalnego otwarcia.

         Organizatorzy starali się wyjść naprzeciw zainteresowaniom uczniów. Wszyscy świetnie się bawili i spędzili czas w dobrym towarzystwie. Dla każdego kinomana był popcorn, a w przerwie przepyszna pizza.

plakat

Godziny lekcji

moodle

szkodkrtalent