IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ MIASTA KONINA

warcaby indywidualne 2017 1

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Miasta Konina

dyplomy page 001 2016 11

Mistrzostwa Miasta Konina w „Palanta”

Dnia 9 i 10 czerwca 2016 r. odbyły się Mistrzostwa Miasta Konina w „Palanta”. Zawody odbyły się na stadionie w Morzysławiu. Zarówno reprezentacja żeńska jak i męska Szkoły Podstawowej nr 8 w Koninie, okazały się bezkonkurencyjne zajmując tym samym dwa I miejsca. Na uwagę zasługuje fakt, że Nasi reprezentanci wygrali wszystkie swoje mecze.

W skład zespołu żeńskiego wchodziły: Drozdek Roksana, Bednarek Maja, Kujawa Kinga, Świtalska Daria, Wojdęcka Magdalena, Dziublewska Joanna, Rutecka Małgorzata, Wojciechowska Marta, Trudzińska Martyna, Bartman Gabriela, Grzesiak Kinga i Paruszkiewicz Zuzanna.

W składzie zespołu męskiego znaleźli się: Górczewski Kacper, Gaca Adam, Januszek Stanisław, Nowak Jakub, Bednarkiewicz Filip, Cybulski Szymon, Tuzik Alan, Grochowski Mikołaj, Gazybajew Said, Musiałowski Krystian, Nowierski Iwo, Lewandowski Aleksander

palant 2016 1

I miejsce w zawodach w palanta

I miejsce w zawodach palanta page 001