Trzeci „Ósemkowy” Integracyjny Turniej Sportowy

I.        Cele imprezy.

1.      Integracja społeczna osób niepełnosprawnych.

2.      Integracja międzyszkolna.

3.      Rozwijanie aktywności i sprawności fizycznej osób niepełnosprawnych.

4.      Utrzymywanie więzi emocjonalnych między członkami grup.

5.      Propagowanie zasad zdrowej rywalizacji sportowej.

II.      Miejsce i termin turnieju.

Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Koninie, ul. Wyszyńskiego 24

11.06.2015 r. ( czwartek)  godz. 9.00 – 12.00.

III.    Grupy wiekowe.

Klasy I-III,                 klasy IV-VI,              gimnazja  i  szkoły ponadgimnazjalne.

IV.   Organizacja imprezy.

1.      Każda drużyna powinna składać się z czterech zawodników z  jednej z grup wiekowych. Każda grupa wiekowa może by reprezentowana przez jedną drużynę      z danej szkoły (np. szkołę podstawową może reprezentować  jedna drużyna I-III

i jedna IV-VI).

2.      Drużyny będą brały udział w ośmiu konkurencjach sportowych, np.. rzut piłeczką do celu, slalom, itp. (opiekunowie będą mogli wesprzeć zawodników w niektórych konkurencjach).

3.      Z każdej kategorii wiekowej wyłonimy jedną zwycięską drużynę. Zostaną one nagrodzone.

4.      Pozostałe drużyny otrzymają dyplomy uczestnictwa w turnieju i upominki.

5.      Wszyscy uczestnicy turnieju będą uczestniczyć w poczęstunku oraz dodatkowych atrakcjach imprezy.

6.      Zgłoszenia należy dokonać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

do 26.05.2015 r.  Prosimy o podanie  liczby uczestników  i liczby opiekunów.

Jeśli na turniej zgłosi się tylko jedna drużyna ze szkoły ponadgimnazjalnej, będzie konkurowała z drużynami z gimnazjum.

Dodatkowych informacji udziela U. Monika Jaskólska tel. 607 653232, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!