Wyjazd na mecz żużlowy Unia Leszno - Unibax Toruń - 15 czerwca 2014r.

KOMUNIKAT

Nauczyciele wychowania fizycznego szkoły podstawowej nr 8 w Koninie organizują rodzinny wyjazd Ósemkowego Klubu Kibica na mecz najlepszej żużlowej ligi świata czyli Polskiej Ligi Żużla. W związku z tym zapraszamy wszystkich chętnych uczniów oraz ich rodziców do wspólnego wyjazdu na to spotkanie.

Grupa naszych uczniów wraz z rodzicami i opiekunami będzie przebywała na bezpiecznym, specjalnie przygotowanym sektorze rodzinnym, przeznaczonym wyłącznie dla rodzin z dziećmi.

Termin meczu:                  15 czerwca 2014 r. /NIEDZIELA/

Miejsce spotkania:           Stadion Unii Leszno, ul. Strzelecka 7

Koszt wyjazdu ucznia:     30 zł /jest to koszt transportu autokarem, wejście na mecz – gratis !!!/

Koszt wyjazdu rodzica:   50 zł / 20 zł koszt wejściówki na mecz, 30 zł koszt transportu/

Godzina meczu:               ok 18:00 /jeszcze nie jest podana dokładna godzina meczu/

Godzina wyjazdu i powrotu:będzie ustalona w późniejszym terminie

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA !!!

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z nauczycielem wychowania fizycznego

- Adam Andrzejak tel. 663 144 262