Drugi „Ósemkowy” Integracyjny Turniej Sportowy

• Cele imprezy.
  1. Integracja społeczna osób niepełnosprawnych.
  2. Integracja międzyszkolna.
  3. Rozwijanie aktywności i sprawności fizycznej osób niepełnosprawnych.
  4. Utrzymywanie więzi emocjonalnych między członkami grup.
  5. Propagowanie zasad zdrowej rywalizacji sportowej.

Cele imprezy.

1. Integracja społeczna osób niepełnosprawnych.
  2. Integracja międzyszkolna.
  3. Rozwijanie aktywności i sprawności fizycznej osób niepełnosprawnych.
  4. Utrzymywanie więzi emocjonalnych między członkami grup.
  5. Propagowanie zasad zdrowej rywalizacji sportowej.

Miejsce i termin turnieju.

Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Koninie, ul. Wyszyńskiego 24

05.06.2014 r. godz. 9.00 – 12.00.

Grupy wiekowe.

Klasy I-III,                 klasy IV-VI,              gimnazja  i  szkoły ponadgimnazjalne.

Organizacja imprezy.

1. Każda drużyna powinna składać się z czterech zawodników z jednej z grup wiekowych.
  2. Drużyny będą brały udział w ośmiu konkurencjach sportowych, tj. rzut piłeczką do celu, slalom, itp. (opiekunowie będą mogli wesprzeć zawodników w niektórych konkurencjach).
  3. Z każdej kategorii wiekowej wyłonimy jedną zwycięską drużynę. Zostaną one nagrodzone.
  4. Pozostałe drużyny otrzymają dyplomy uczestnictwa w turnieju i upominki.
  5. Wszyscy uczestnicy turnieju będą uczestniczyć w poczęstunku oraz dodatkowych atrakcjach imprezy.
  6. Zgłoszenia należy dokonać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do 20 maja 2013 r. Prosimy o podanie imiennej listy uczestników, ich liczby i liczby opiekunów.

Dodatkowych informacji udziela U. Monika Jaskólska tel. 607653232, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!